Views carousel (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Views
oc: Vistas

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Both
oc: Los dos

en: Last
oc: Darrièr

en: First
oc: Primièr

en: Skin
oc: Abilhatge
