Views carousel (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Views
pl: Widoki

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Both
pl: Oba

en: Last
pl: Ostatni

en: First
pl: Pierwszy

en: Circular
pl: Kołowy

en: Skin
pl: Skórka

en: custom
pl: niestandardowy

en: Wrap content
pl: Zawijaj zawartość
