Views carousel (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Views
fa: نماها

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Both
fa: هردو

en: Last
fa: آخرین

en: First
fa: اولین

en: Skin
fa: پوسته
