Views carousel (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Views
uk: Види

en: Visibility
uk: Видимість

en: Both
uk: Все

en: Last
uk: Останній

en: First
uk: Перший

en: Circular
uk: Круговий

en: Skin
uk: Обкладинка

en: custom
uk: інший
