Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: Count
bg: Брой

en: Right
bg: Дясно
