Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Center
ca: Centre

en: Field
ca: Camp

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Count
ca: Quantitat

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta
