Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Center
cs: Na střed

en: Field
cs: Pole

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Count
cs: Počet
