Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Center
da: Centreret

en: Field
da: Felt

en: Bottom
da: Bund

en: Count
da: Antal

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre
