Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Center
es: Centrado

en: Field
es: Campo

en: Top
es: Superior

en: Views
es: Vistas

en: Bottom
es: Inferior

en: Count
es: Número

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha
