Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Field
fa: فیلد

en: Top
fa: بالا

en: Views
fa: نمایه‌ها

en: Bottom
fa: پایین

en: Count
fa: شمارش

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست
