Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Center
fi: Keskellä

en: Field
fi: Kenttä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Count
fi: Laskuri

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla
