Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Center
hr: Centar

en: Field
hr: Polje

en: Bottom
hr: Dno

en: Count
hr: Broj

en: Left
hr: Ljevo

en: Right
hr: Desni
