Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Center
ja: 中央

en: Field
ja: フィールド

en: Top
ja: トップ

en: Views
ja: 表示

en: Bottom
ja: ボトム

en: Count
ja: 回数

en: Selector
ja: セレクター

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右
