Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Center
kk: Орта

en: Field
kk: Өріс

en: Count
kk: Саны
