Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Center
km: កណ្តាល

en: Field
km: វាល

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Count
km: រាប់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
