Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
