Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Field
ku: خانە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Count
ku: ژمارە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
