Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Field
mn: Талбар

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
