Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Field
nl: Veld

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Count
nl: Aantal

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts
