Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Center
sv: Centrerad

en: Field
sv: Fält

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Count
sv: Antal

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger
