Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Center
uk: По центру

en: Field
uk: Поле

en: Top
uk: Вгору

en: Views
uk: Види

en: Bottom
uk: Донизу

en: Count
uk: Кількість

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Selector
uk: Вибір

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч
