Views Coda (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Center
vi: Giữa

en: Field
vi: Trường

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Count
vi: Số lần

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải
