Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save settings
af: Stoor verstellings
