Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Edit
ar: حرر

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Views
ar: العرض

en: Save settings
ar: احفظ الإعدادات
