Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
