Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
