Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Views
es: Vistas

en: Separator
es: Separador

en: Save settings
es: Guardar opciones

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Displays
es: Presentaciones
