Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Views
et: Vaated

en: Separator
et: Eraldaja

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Displays
et: Kuvatakse
