Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Views
fa: نمایه‌ها

en: Separator
fa: جداکننده

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Displays
fa: نمایش ها
