Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Views
gl: Vistas

en: Save settings
gl: Gardar os axustes
