Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
