Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
