Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Views
lv: Skati

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus
