Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Instructions
nl: Instructies

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator
