Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Modifică

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Views
ro: Vizualizări

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Instructions
ro: Instructiuni
