Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
