Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save settings
sq: Ruaj rregullimet
