Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Displays
sv: Visningar

en: Throbber
sv: Laddningsindikator

en: Default Active
sv: Aktiv som standard

en: Show when empty
sv: Visa när tom

en: No supported views available.
sv: Det finns inga vyer som stöder flikar

en: <p>Views Display Tabs exposes a view's displays as links which you can then style as tabs if you so choose.</p>
sv: <p>Views Display Tabs exponerar en vys visningar som länkar du kan utforma som flikar med CSS</p>
