Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி
