Views Display Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: Views
uk: Види

en: Separator
uk: Розділювач

en: Save settings
uk: Зберегти параметри

en: Instructions
uk: Інструкції

en: Displays
uk: Відображення
