Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
