Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Промени

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Views
bg: Изгледи

en: Save settings
bg: Запази настройките
