Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Displays
bs: Prikazi
