Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Throbber
cs: Pulzér
