Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Displays
cy: Yn arddangos
