Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Separator
da: Skilletegn

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Instructions
da: Vejledning

en: Displays
da: Visninger
