Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Views
el: Εμφανίσεις

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Throbber
el: Δείκτης προόδου Throbber
