Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
