Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak
