Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang ayos
